Hakkımızda

2005 yılında mobilya üretim hayatına başlayan yolculuğumuz, çok kısa süre de müşterilerimizin takdirini kazanmış ve her geçen gün daha da büyüyerek, bugün çok daha iyi hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana mobilya sektöründe hizmet veren firmamız zengin ürün çeşitliliği, tasarım ürünler ve kalite standartları yüksek ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini temel alarak, müşterilere kaliteli ürünler sunmaya ve müşterilerine iyi hizmet sunarak, uzun vadeli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir. Ev ve iş yerleriniz için özgün tasarımlar sunan BenaHoll Mobilya ürünlerini kısa zamanda en uygun maliyetle uzman personel ekibiyle eksiksiz montaj sistemi ile sizlere ulaştırmaktayız.

BenaHoll Mobilya; özgün tasarım anlayışı, minimal ürünleri ve mobilya sektöründeki yılların getirdiği tecrübesiyle yaşam alanlarına estetik katmayı amaçlar.

BenaHoll Mobilya, sektörün bilgi ve birikimini modern teknolojilerden faydalanarak disiplinli üretim ve montaj anlayışıyla sizlere güvenli ve modern yaşam alanlarında konforlu, kullanışlı ve ideal seçenek konumundadır.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak ve onları kendi evlerinde olduğu gibi rahat hissetmelerini amaçladığınızı biliyoruz. Evinizin sadece ev odalarından ibaret olmadığını, ilk izleniminin mobilya ve dekoratif ürünlerden başladığını, bu sebeple evinizin mobilyalarını çok önemsediğinizi anlıyoruz. O yüzden BenaHol mobilya yenilikçi ve modern tasarımlarıyla evinizin moda tasarımcısı olmaya adaydır.

 

VİZYON
Fonksiyonel tasarımlarımızla müşterilerimize ürünlerimizi en güzel şekilde sunarak, hizmetimizden memnun kalmalarını sağlamak ve firmamıza olan güvenlerini temel alarak, doğru adımlarda ilerlemek.

MİSYON
Gelişen teknoloji ile insan gücünü bir arada barındıran mobilya hizmetimizi günden güne daha ileriye taşımak ve en iyi hizmeti vermek. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı karşılayacak şekilde yenilikçi, kaliteli ve modern tasarımlar sunmak..